Sprzedam MEW

Sprzedaż MEW – wszystko co powinieneś wiedzieć

Jesteś zainteresowany sprzedażą działającej małej elektrowni wodnej? Twoja MEW stała się nierentowna? Obawiasz się, że dalsza eksploatacja elektrowni wodnej będzie nieopłacalna? Nie masz możliwości dalszego użytkowania instalacji? Skontaktuj się z nami.

Masz właściwie dwie możliwość – możesz zdecydować się na sprzedaż MEW lub jej remont. Chętnie zapoznamy się ze szczegółami technicznymi twojej lokalizacji i doradzimy, co zrobić dalej.

Sprzedaż MEW nie musi być jedynym wyjściem, ale bywa, że jest najlepszym, jeżeli konieczny jest kosztowny remont. Przed podjęciem decyzji o sprzedaży elektrowni wodnej warto przeanalizować, czy do parametrów lokalizacji (spadu i przepływu) dobrane jest optymalna, dostępna na rynku technologia, przede wszystkim rodzaj i średnica turbiny wodnej. Należy również uwzględnić wymogi środowiskowe i zachowanie drożności cieku oraz ocenić stan techniczny obiektu hydrotechnicznego (jazu, stopnia wodnego) i infrastruktury towarzyszącej.

Sprzedam MEW – ogłoszenie i co dalej?

Posiadasz dogodną lokalizację pod MEW lub Twoja MEW od lat stoi nieczynna ze względu na brak remontu lub procedury środowiskowe? Zanim wystawisz w Internecie ogłoszenie Sprzedam MEW, skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy twoją ofertę i ocenimy potencjał oraz wykonalność instalacji efektywnej małej elektrowni wodnej w danym miejscu.